Stacks Image 64

Podróże z pasją

BTE Przystanek Ziemia

Nasze biuro powstało w roku 2009, jednak praktyka pracy w turystyce rozpoczęła się w roku 1998. Dzięki wieloletniej praktyce na różnych stanowiskach mamy doświadczenie w organizacji najróżniejszych typów imprez. Dzięki podróżom z tysiącami turystów i poczynionym obserwacjom, staramy się likwidować wszelkie niedociągnięcia oraz wprowadzać nowatorskie rozwiązania w obsłudze klientów.


Ziemia to jeden wielki przystanek w życiu człowieka. Nasze biuro postawiło sobie za zadanie, w jak najciekawszy i przyjazny sposób pokazać różne zakątki tego przystanku. Podziwiać Ziemię można na wiele sposobów - przez podróż, oglądanie prezentacji z wypraw, czy też przez fotografię. W tym poznawaniu Ziemi najważniejsze jest spotkanie z drugim człowiekiem, Jego zwyczajami i szarą codziennością, która Go otacza. To wszystko chcemy Wam przekazać dzięki naszemu doświadczeniu oraz zamiłowaniu do podróży i drugiego człowieka.
Podróż z nami nie ma być wyścigiem lecz przyjemnością wynikającą z poznawania piękna świata, przebywania z drugim człowiekiem i odkrywania mniej lub bardziej znanego, a biuro ma być narzędziem umożliwiającym realizację tej idei w świetle prawa...

Stacks Image 287
Do zobaczenia na szlaku